Price: ₹3,285
Original Price: ₹4,106
| Material | Aluminum |
| Color | Green |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Dryers |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Wall Plug |
| Voltage | 110 V |
| Height | 8 cm |
| Width | 8.5 cm |
| Length | 38.5 cm |
| SKU | sb260309155540535893818 |
Brand Name: JMMO
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/JMMO-sc-01485775.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 6705313 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.